На сьогоднішній день медицина потребує медичного обладнання, яке поєднувало б у собі продуктивність, надійність, мобільність та простоту в експлуатації з технологічними інноваціями в галузі електроніки та природничих наук.

MyLabTouch є найновішою розробкою в галузі ультразвукових систем компанії Esaote, яка повністю відповідає всім сучасним вимогам медицини.

MyLabTouch надзвичайно компактна та універсальна ультразвукова система створена на основі 12-дюймового сенсорного планшетного LCD монітора, що гарантує:

Горизонтальні або вертикальні режими - при перевертанні сканера автоматично змінюється орієнтація та екранна розкладка?.

Роз'єм ультразвукової системи дозволяє підключати найновіші типи широкоформатних, мультичастотних датчиків, а також датчики для спеціалізованих досліджень.

Сучасна система обміну даними:

Мобільність та автономність MyLabTouch забезпечують вмонтовані акумулятори більш ніж 1,5 години безперебійної роботи, що дозволяє проводити ультразвукові дослідження прямо біля ліжка хворого.

Клінічне застосування:

Кардіологія Судинні дослідження Абдомінальні дослідження
Акушерство Гінекологія Дослідження малих органів

Крім того, MyLabTouch добре зарекомендував себе в хірургії при проведенні інтраопераційних, лапароскопічних та біопсійних процедур, в регіональній анестезії, в неотанології та педіатрії.

© 2011 MyLabTouch
+38 (044) 467-53-44
Контактна інформація