Ремень

Ремень для MyLabTouch

Спеціальний ремінь забезпечує тверду фіксацію на передпліччі, а ремінь на плечі зменшує навантаження на руку. Подібний дизайн забезпечує комфорт та стабільну роботу протягом тривалого часу за будь-яких умов, навіть у найбільш критичних ситуаціях.

Настільна стійка

Стійка настільна для MyLabTouch

Дизайн, ергономіка та характеристики даного аксесуара дозволяють комфортно працювати в умовах стаціонару, при цьому розширюючи технічні можливості My Lab Touch.

Настільна стійка забезпечена механізмом стійкості та нахилу, має зарядку, а також ряд додаткових портів: .3 USB порти, зовнішній DVI, LAN, RS 232, порт мікрофона та зовнішнього динаміка.

Пересувна стійка

Пересувна стійка для MyLabTouch

Забезпечує оптимальні умови роботи в операційних, при проведенні інтраопераційних, лапароскопічних та біопсійних процедур, а також у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії.

Пересувна стійка має механізм регулювання висоти, 4 колеса, що самоорієнтуються, з гальмами і додаткові полиці. Крім того, пересувна стійка може додатково комплектуватися - столиком більшого розміру, трансформатором-редуктором і батареєю, яка забезпечує 8 годин безперебійної роботи

© 2011 MyLabTouch
+38 (044) 467-53-44
Контактна інформація