TP-View

TP - View

Ця технологія базується на конструкторських інноваціях у сфері побудови лінійних датчиків. Використання технології дозволяє збільшити сектор обстеження без втрат у дозволі та в комбінації з іншими методами покращення зображення («Xview», «Mview») а також спеціальними програмними пакетами (додатки для досліджень молочної залози, скелетно-м'язової системи та в галузі ангіології) дозволяє значно підвищити якість та інформативність дослідження.

Xview (eXtreme View)

Xview (eXtreme View)

Модернізований алгоритм обробки ультразвукових зображень у режимі реального часу.

XView проводить оцінку структури кожного кадру на піксельному рівні - усуваючи зернистість і шуми, динамічно виділяє межі тканин - збільшуючи діагностичну точність та покращуючи видимість тканин. Динамічний адаптивний алгоритм дозволяє досягти найкращого зменшення зернистості.

Нова технологія XView застосовується при дослідженні всіх органів і систем, сумісна з усіма типами датчиків та методами ультразвукового сканування.

XHF

Технологія полягає в розширенні межі смуги пропускання на лінійному датчику до 22 МГц при збереженні мультичастотності, що дозволяє отримувати детальне і точне зображення поверхневих і глибших структур досліджуваного організму.

© 2011 MyLabTouch
+38 (044) 467-53-44
Контактна інформація